Paslaugos.lt

Paslaugos:

Šildymo sistemų projektavimas, montavimas

Montuojame katilinės, grindinio ar radiatorinio šildymo sistemas. Padėsime įsirengti geoterminį šildymą, pasiūlysime platų šilumos siurblių spektrą: gruntas –vanduo, oras – vanduo, oras – oras. 

Geoterminis šildymas – ne tik alternatyvi šildymo sistema, kuri neteršia gamtos (žalioji energija), bet ir patogus bei paprastas būdas rūpintis savo namų šiluma. Šiuolaikiški šilumos siurbliai nereikalauja didelio dėmesio eksploatacijai. Geoterminio šildymo sistema ne tik palaiko šilumą namuose, bet ir šildo vandenį. Ji yra pilnai automatizuota ir paprastai valdoma – prisijungę nuotoliniu būdu (per internetą) galėsite reguliuoti vandens pašildymo ar kambario temperatūrą skirtingose namų vietose, stebėti elektros sąnaudas ir kt. 

Kondicionavimo sistemos

Galime pasiūlyti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančią kondicionavimo sistemą – nuo SPLIT (vienas vidinis ir vienas išorinis blokas), iki MULTI SPLIT (keletas vidinių ir vienas išorinis blokas) ar net VRV (10 – 20 vidinių ir vienas išorinis įrenginys). 

Vėdinimas

Nuolatinė oro kaita – tai švarus ir šviežias oras namuose, darbe, o svarbiausia – būtina sąlygą geram miegui. 

Vėdinimo sistemose sumontuotas rekuperatorius „ištraukia“ iš patalpų panaudotą orą bei šilumą ir juos išpučia į lauką, prieš tai jų energiją panaudodama šviežiam orui pašildyti. Taip ženkliai sumažinami šilumos nuostoliai. Rekuperatorius taip pat padeda efektyviai panaudoti ir gartraukio surenkamą šilumą oro pašildymui. Taigi, vienas įrenginys, apjungiantis visus šiuos sprendimus, ne tik gerina Jūsų savijautą, bet ir taupo pinigus.

Krepšelis