Paslaugos.lt

Kondicionavimas

Terraenergy teikia privačių būstų ir didelių komercinių patalpų kondicionavimos paslaugas. Kiekvienas užsakymas yra projektuojamas individualiai, priklausomai nuo kondicionavimo sistemų kiekio, jų išsidėstymo, atsižvelgiant į patalpos plotą, kambarių skaičių. Taip pat mums svarbūs kliento norai ir poreikiai, renkantis kondicionieriaus gamintoją.

Individualių patalpų oro kondicionavimo sistemos

Terraenergy, pagal kliento poreikį gali įrengti visų tipų kondicionierius:

  • Sieninis -  dėl plataus veikimo diapazono, žemo triukšmingumo lygio ir žemos kainos kondicionieriai yra plačiai naudojami.
  • Lubinis - tvirtinamas lubose arba grindyse, paprasta valdyti atvėsinto oro srovę, taip užtikrinant tolygų temperatūros pasiskirstymą. 
  • Kasetinis lubinis - dėl skirtingų oro srovių krypčių pasirinkimų galimybės ir paslėpto dizaino, kasetiniai kondicionieriai labiausiai tinka didelėms visuomeninės paskirties patalpoms - mokykloms, ofisams, restoranams.
  • Pastatomus - radiatorinius - montuojami kaip alternatyva kasetiniams lubiniams, jeigu nėra pakabinamų lubų  - ant grindų, šalia sienos. 
  • Kanalinius - paslėptos konstrukcijos oro kondicionieriai, montuojami ofisuose, kotedžuose ir kt.
  • Multi split - didžiausią paklausą turintis kondicionierių tipas, triukšmingiausia dalis -  kompresorius yra statomas išorėje, o vidinė dalis gali būti projektuojama bet kurioje būsto vietoje.Išsirink savo kondicionierių čia:

Visi pasirinkimai


VRV Kondicionavimo sistemos

VRV sistemos yra daugiasluoksnės oro kondicionavimo sistemos, skirtos kondicionuoti daug patalpų vienu metu. VRV sistemos leidžia prie vieno sistemos bloko prijungti nuo 2 iki 100 ar daugiau vidinių skirtingos rūšies vienetų. Šiuo atveju, skirtingai nuo daugiapakopių sistemų VRV sistemos turi bendrą vamzdynų sistemą su išsišakojimais reikiamuose mazguose, kurie sumažina montavimo išlaidas ir leidžia padidinti ventiliuojamų patalpų skaičių, be papildomų įrenginių. Be to, atstumas tarp blokų gali siekti 100 m, o aukščio skirtumas - 50 m be energijos nuostolių. Tai leidžia statyti išorinį įrenginį bet kurioje patogioje vietoje pavyzdžiui ant stogo.

VRV sistemos

+370 686 62692 

Gauti individualų pasiūlymą

Krepšelis